Захід відбувся онлайн з 7 по 11 жовтня 2024 року на базі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, що стало можливим завдяки підтримці міжнародної наукової спільноти , Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) та IEEE Ukrainian Section. На конференцію було подано більше 200 доповідей від 213 учасників з усього світу.
Цього року конференція отримала ISSN, що підкреслює її науковий статус та вплив на розвиток інженерної науки.
Учасники представили інноваційні дослідження у таких напрямках:
- Силова електроніка;
- Промислова електроніка;
- Енергетичні системи;
- Біомедична інженерія;
- Мікро- та нанотехнології;
- Обчислювальний інтелект;
- Управління технологіями та інженерією;
- Діелектрики та електроізоляція;
Секція “Діелектрики та електроізоляція”, заснована у 2024 році на базі Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії. Її мета – дослідження інноваційних технологій діелектричних матеріалів для різних галузей промисловості.
Актуальність нової секції полягає в тому, що, незважаючи на різноманіття існуючих діелектричних матеріалів, вони не завжди можуть бути взаємозамінними. Вибір діелектрика залежить від ефективності, економічності, екологічності, а також фізико-механічних характеристик матеріалів. Важливими є електроізоляційні, механічні, термічні та інші фізико-хімічні властивості, що дозволяють матеріалам відповідати вимогам сучасного науково-технічного прогресу.
Учасники конференції представляли 15 країн: Україну, Польщу, Азербайджан, Латвію, Ізраїль, Індію, Францію, Іспанію, Німеччину, Йорданію, Литву, Чехію, Пакистан, Швецію та Італію.
Навіть у важкі часи українські науковці активно розвивають науку, співпрацюють із міжнародними колегами і роблять вагомий внесок у світовий науковий прогрес. Відданість, витримка та професіоналізм учасників заходу є символом незламності науки перед лицем труднощів.
Конференція підкреслила важливість інтердисциплінарних досліджень, міжнародної співпраці та стала важливою платформою для обміну досвідом і розробки нових технологічних рішень у різних галузях для задоволення потреб сучасних технологій.